Tuz Selülit Masajı /  Cellulite Massage With Sea ​​Salt

Selülit Masajı, selülitin en önemli tedavi yöntemidir bu yüzden yaş arttıkça masaja olan ihtiyaç da artar. Masajın en güzel özelliği her mevsim yapılabilir olması ve yan etkisinin olmamasıdır. Aksine doğrudan faydalı etkileri daha fazladır. Masajın kendisi kadar, yapanın profesyonelliği de masajın başarısını artıran nedenlerdendir. İyi bir masaj bütün selülit tedavilerinden daha etkilidir. Selülit, dokusu bozulmuş bir yağ hücresinden başka bir şey değildir. Kan ve lenf dolaşımındaki sıkıntılar sonucunda, su toplayan yağ hücreleri sertleşir. Böylece normal yağ dokusu bozulur, portakal kabuğu görünümünü alır. Masaj, kan ve lenf dolaşımını düzelterek ödemlerin çözülmesine yardımcı olur. Sonuç olarak yağ dokusunda hapsolan sıvı serbest kalır, hareketlenir. Dolaşım sistemi, bu fazla sıvıyı ve diğer toksinleri ayrıştırarak idrar veya ter yoluyla vücuttan atılmasını sağlar. Böylece vücut dokusu sıkılaşıp toparlanır.

Masajın faydaları

- Metabolizma canlanır.

- Kan dolaşımı hızlanır ve vücudumuzdaki oksijen miktarı artar.

- Akciğerler genişler, daha rahat ve daha derin nefes almaya başlarız.

- Lenf sistemi daha etkin bir şekilde çalışmaya başlar, ödemlerin, toksinlerin atılması hızlanır. - Kaslarımız gevşer. - Tüm iç salgı bezlerimiz düzene girer, sindirim kolaylaşır.

- Masaj bittiğinde enerjiyle dolar, hafifler, dinçleşir ve canlanırız. Moralimiz bozuk ya da canımız sıkkınsa, masaj başladıktan az sonra sakinleştiğimizi hissederiz.

Selülit Masajı Ayaküstü Masajın hazırladığı özel formül ile yapılır. Karışımda 8 farklı ısıtıcı ve inceltici doğal soğuk sıkım yağ ve deniz tuzu kullanılmıştır. Bu özel formül ve deneyimli terapistlerimizin sihirli elleri ile çıkan sonuçlara inanamayacaksınız...

 

  • Tuz Selülit Masajı/ Cellulite Massage With Sea Salt (60 DK)

    145 TL